בלוג

ברוכים הבאים לבלוג שלי!

זה המקום בו תוכלו לקרוא על מגוון נושאים מעניינים ולהרחיב אופקים בנושאים שונים בתחום השיווק הדיגיטלי. מדי שבוע אני אעלה לכאן פוסטים עם הסברים והמלצות שונות. כל מה שנכתב כאן הוא מהניסיון האישי שלי, יש המון דרכים לבצע פעולות שונות בתחום השיווק הדיגיטלי ולכל אחד דרך משלו. 

מקווה שתהנו, תלמדו ותתנסו בעצמכם. מי שצריך ייעוץ, הצעות מחיר או מעוניין באחד מהשירותים שלי מוזמן לפנות אליי בעמוד יצירת קשר.

עיצוב אתרים

מה זה עיצוב אתרים?

מה זה עיצוב אתרים עיצוב אתרים הוא תהליך התכנון, יצירת קונספט וסידור תוכן אונליין. בימינו, עיצוב אתרים הוא מעבר לאסתטיקה ולפונקציונאליות הכללית של האתר. עיצוב

קרא עוד>>
קידום אתרים לעורכי דין

קידום אתרים לעורכי דין

קידום אתרים לעורכי דין למה קידום אתרים לעורכי דין חשוב? הצורה שאנשים בימינו מחפשים, מוצאים ובוחרים משרד עורכי דין השתנה רבות בשנים האחרונות. מנועי החיפוש

קרא עוד>>
מה זה SEO

מה זה SEO?

מה זה SEO? לפני שאסביר איך מקדמים אתר בגוגל צריך להבין שSEO או “קידום אורגני” מייצג “אופטימיזציה למנועי חיפוש”. בקיצור, המשמעות היא תהליך של שיפור

קרא עוד>>
seo קידום אתרים אורגני

קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל לפני שאסביר איך מקדמים אתר בגוגל צריך להבין קודם מה זה בעצם קידום אורגני או SEO. קידום אורגני הוא פעולת האופטימיזציה שמבצעים

קרא עוד>>

למה לבחור בוורדפרס?

למה לבחור בוורדפרס? למה להשתמש ב- WordPress? במאמר זה אציג 6 סיבות חשובות מדוע כדאי להשתמש ב- WordPress. אלו 6 הסיבות המרכזיות למה כדאי לכם

קרא עוד>>

המלצה קטנה,

אם תהיתם למה לרוב בעלי האתרים יש באתר אזור בלוג או מגזין זה מפני שזאת דרך מרכזית לבצע קידום אורגני לאתר.

אני ממליצה לכל בעל אתר לפתוח בלוג העסוק בתחום בו הוא נותן שירות, מפני שבלוג עוזר מאוד לקידום האתר בצורה אורגנית. כאשר יש לכן פוסטים שעולים בתדירות קבועה והם איכותיים ורלוונטיים לקהל היעד שלכם.

יש מספר סיבות מרכזיות למה בלוג עוזר לקידום האתר בתוצאות החיפוש:

  • בלוג שומר על האתר עדכני: כשגוגל רואה שאתר מתעדכן כל הזמן יש לה יותר סיבה לאנדקס אותו ולהשאיר אותו “ברדאר” שלה. הכי קל לעדכן בלוג ולהוסיף תוכן על בסיס קבוע.
  • בלוג גורם לאנשים לשהות יותר זמן באתר ולהעלות את זמן הצפייה בעמודים: כשמישהו נכנס ושוהה באתר מסויים לאורך זמן זה מראה לגוגל שהאתר אכן מספק מענה לגולש על שאילתת החיפוש ויקדם אותו יותר בתוצאות.
  • באמצעות בלוג אפשר לטרגט מילות זנב ארוך: מחצית מהחיפוש בגוגל השם של ביטויי זנב ארוך, כדי להופיע בתוצאות עבור ביטויים אלה תצטרכו לכתוב פוסט בנושא, ואיזה מקום יותר טוב מבלוג שיכיל את כל הפוסטים של האתר?
  • בלוג מאפשר שימוש בלינקים פנימיים: כתיבת פוסטים וקישורם לעמודים מרכזיים באתר (כמו השירותים שאתם נותנים למשל) יעזור לקדם גם את העמודים.
  • בלוג איכותי ייתן לאתרים אחרים סיבה לקשר אליכם לאתר (off site): אם התוכן שלכם יהיה איכותי, בעלי אתרים אחרים ירצו להעביר את הקוראים שלהם אליכם כדי לספק להם תוכן ערכי.
  • בלוג מאפשר להתחבר יותר לקהל היעד שלכם: כשהקוראים שלכם יקראו תוכן שהם אוהבים ותורם להם, ככל הנראה הם ישתפו אותו או יחזרו לאתר שלכם שוב ויעזרו להגדיל את הסמכותיות שלכם.

 

לסיכום, תפתחו בלוג זה יעשה פלאים לקידום האורגני שלכם במנועי החיפוש ולמספר ההמרות שלכם 🙂